Categories
HomeHomeHome

Produkcja Alvla

Poszukujesz kontenerów do wyposażenia pralni zwykłej lub chemicznej? Europejska firma Samarit oferuje wysokiej jakości produkcję własną w przystępnych cenach. Produkcja pod marką handlową Alvla – to współczesne rozwiązania, które już ponad 5 lat cieszą się popularnością na czeskim rynku kontenerów pralniczych. Jako producent kontenerów logistycznych firma Alvla skutecznie dostarcza także swoją produkcję do Wielkiej Brytanii, Holandii, Włoch, Hiszpanii i innych europejskich państw.

Wygodne kontenery dla każdej pralni

Jako producent koszy metalowych gwarantujemy klientom nie tylko doskonałą jakość naszych wyrobów, ale również uniwersalność ich zastosowania. Nasze produkty będą przydatne zarówno w mini-pralni, jak i dużych zakładach produkcyjnych, gdzie ochronią prane rzeczy przed zniszczeniem oraz pozwolą im pozostawać w dobrym stanie przez dłuższy czas.

Rollkontenery logistyczne dla dynamicznego rozwoju Twojego biznesu

Nasza firma to również producent wózków transportowych, które są wykorzystywane przez firmy i przedsiębiorstwa działające na rynku europejskim. Jest to rewelacyjna alternatywa dla europalet, która pozwala zwiększyć rentowność przedsiębiorstwa. Zaletami naszej produkcji są:

Wózki siatkowe

Siatkowy wózek towarowy idealnie nadaje się do przewozu oraz magazynowania ładunków gabarytowych. Ponadto to uniwersalne rozwiązanie pozwala na przechowywanie luzem zarówno paczkowanych produktów, jak i małych przedmiotów.

Wózki platformowe

Możesz również wybrać wózek transportowy na platformie z jednym lub kilkoma poziomami, który pozwala na szybkie ładowanie ciężkich towarów oraz ich przemieszczanie – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Wózki magazynowe

Wózek do transportu – niezbędne rozwiązanie dla każdej przestrzeni magazynowej oraz sklepu. Oferujemy rozwiązania o wysokiej manewrowości, które pozwolą na ich stosowanie nawet w ograniczonej przestrzeni, zapewnią brak uszkodzeń towarów, jak również ich opakowań oraz umożliwią pracę z artykułami spożywczymi i przemysłowymi.

Wyposażenie

Oferujemy również wysokiej jakości wyposażenie, które pozwoli szybko przeprowadzić naprawę kontenerów lub dostosować je do Państwa indywidualnych potrzeb.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu?

Staramy się, aby nasza produkcja kontenerów w jak największym stopniu odpowiadała potrzebom klientów. Jesteśmy gotowi jak najlepiej dostosować ofertę do Państwa potrzeb. Wybierając wózki transportowe Alvla warto zwróć uwagę na:

 Jak można kupić nasze kontenery?

Aby zapewnić wygodę naszym klinetom, proponujemy kilka sposobów składania zamówienia. Możecie Państwo:

Nasze produkty dostarczamy na terenie całej Europy, gwarantując dogodne terminy i dokładność ich realizacji w dostarczaniu naszych firmowych kontenerów.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jeśli potrzebują Państwo wygodnych i wytrzymałych kontenerów do wyposażenia pralni zwykłej lub chemicznej lub może zorganizować dostawę towarów w Europie, jesteśmy gotowi zaoferować najlepsze rozwiązania w dogodnej cenie. Zamawiając nasze kontenery, zapewnią Państwo dynamiczny rozwój swojej firmie!

 

Ask about product
×
Send
Leave feedback
×
Send